📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Nemecká firma Lowa Sportschuhe GmbH patrí k najznámejším výrobcom outdoorovej a športovej obuvi. Aktuálne je najsilnejšou značkou holdingu Tecnica Group, ale vznikla už v roku 1923, čo znamená, že čoskoro bude oslavovať celé storočie existencie.

Obuv značky Lowa je kvalitne a odolne spracovaná a okrem toho je aj ľahká, takže v nej bez problémov nachodíte aj dlhé kilometre. Vyrábané sú z osvedčených bežne používaných aj patentovaných materiálov, ktoré sú pre danú oblasť využitia najvhodnejšie. Samozrejmosťou je aj odolnosť voči vode a súčasne priedušnosť, čo sú aj na jar stále dôležité vlastnosti. Na horách ešte môžete „stretnúť“ rozpúšťajúci sa sneh a blato a do takých podmienok je kvalitná obuv nedoceniteľná.

Jarná obuv Lowa však môže byť ešte odľahčenejšia ako zimná obuv rovnakej značky, pretože už u nej nie sú kladené také nároky na zateplenie. Dôležité je však stále kvalitné držanie nohy – výrobca sa skrátka čo najviac snaží o to, aby pre vás chôdza bola čo najpohodlnejšia a čo najmenej vás po nej boleli nohy. Pri jarnej obuvi Lowa určite poteší skvelý pomer ceny a kvality – Lowa rozhodne nepatrí k najdrahším značkám a pritom sú jej topánky vyhlásené svojou výdržou.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Veľkosť
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál