📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Impregnácie nielen z včelieho vosku vyrába americká spoločnosť ATSKO/SNO-SEAL už od roku 1933. Odvtedy prirodzene došlo k mnohým inováciám, základy však zostávajú nemenné. Patentované produkty ATSKO teraz môžeme ponúknuť aj vám.

Impregnácia značky ATSKO je určená na obuv, ale nielen na tú. Vodoodpudivosť a súčasne priedušnosť zaistí aj oblečeniu, stanom, batohom, spacím vakom a ďalším tkaninovým doplnkom pre outdoor. Vďaka obsahu silikónu a funkčným polymérom s krížovou väzbou je vašim odevom a vybaveniu zaistená najvyššia možná trvanlivosť a súčasne aj odolnosť voči vode.

Špeciálne funkčné materiály, nielen tie syntetické, zase vďaka impregnácii ATSKO môžu voľne „dýchať“. Tiež použitie na prírodné materiály, ako je perie, je úplne bezpečné. Tieto impregnácie sú navyše univerzálne a zaisťujú vodoodpudivosť napríklad stavebným materiálom, dáždnikom, slnečníkom či markízam. Rozhodne ich tak nevyužijete len v outdoore. Okrem impregnácií máme od spoločnosti ATSKO ešte treba vosky na topánky.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Objem (l)
l l