📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Britská spoločnosť TBS Outdoor bola založená cca pred desiatimi rokmi, v roku 2012. Zameriava sa na výrobu kvalitného riadu a varičov pre outdoorové aktivity, pričom základom sú pre ňu materiály získavané výhradne zo zdrojov v Európe a Spojených štátoch.

Nerezové hrnčeky TBS Outdoor u nás môžete zakúpiť buď samostatne, alebo v sade s ešusom, varičom či fľašou na vodu. Dôležité je slovíčko „nerezové“, pretože vďaka telu z ocele sú hrnčeky pevnejšie a zároveň aj o niečo zdravšie ako tradičné hliníkové riešenie. K hrnčeku dostanete aj viečko, vďaka čomu zostane váš nápoj dlhšie horúci, respektíve si zachová optimálnu teplotu. Hrnčeky TBS Outdoor sú ďalej vybavené skladacou rukoväťou, čo uľahčuje skladovanie a zároveň aj manipuláciu.

Hrnček TBS Outdoor je možné používať ako na pitie, tak na varenie. Vnútri sa nachádzajú rysky, vďaka čomu ľahko odmeriate množstvo vody či jednotlivých ingrediencií. Vďaka nerezovému hrnčeku môžete ľahko variť vodu alebo si zohriať jedlo aj v poľných podmienkach. Okrem hrnčekov máme od spoločnosti TBS Outdoor v ponuke aj fľaše, jedálenské príbory alebo variče.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Objem (l)
l l
Materiál