📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Prémiové vojenské vybavenie Clawgear spadá pod rakúsku spoločnosť TMH Trading GmbH. Na trh prináša nielen oblečenie, ale aj ďalšiu výbavu vrátane opaskov, zapaľovačov či napríklad popruhov na zbrane. Výrobca si zakladá predovšetkým na kvalite.

Okrem inej výbavy máme od spoločnosti Clawgear aj cvičné (alebo aj vybíjacie) strelivo. Jedná sa o náboje, ktoré sú osadené odpruženou zápalkou a disponujú kalibrovanou pružinou, ktorá perfektne imituje odpor, ktorý by pri výstrele vyvíjala skutočná strela. Cvičné strelivo sa hodí napríklad pri výcviku, nastavovaní mechanizmu spúšte a kedykoľvek inokedy, keď potrebujete so zbraňou cvaknúť naprázdno.

Cvičné náboje Clawgear rozhodne nie sú len na jedno použitie. Môžu sa chváliť vysokou životnosťou, vďaka čomu nejde len o jednorazovú investíciu. Spomínaný pružinový mechanizmus v nich navyše zabraňuje poškodeniu úderníka. V ponuke máme rôzne kalibre pre rôzne typy zbraní, pričom často je toto strelivo dostupné v signálnej kontrastnej farbe (napríklad červenej), aby ho po výstrele bolo jednoducho možné nájsť. Okrem cvičného streliva u nás od spoločnosti Clawgear kúpite ešte nášivky a znaky, popruhy na zbrane alebo napríklad taktické a bojové opasky.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Značka
Kaliber
Typ strely