📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Rakúska spoločnosť Clawgear nepozná kompromisy. Jej taktické oblečenie a vybavenie patrí kvalitatívne k tomu najlepšiemu, čo dokáže nielen európsky trh v danom segmente ponúknuť. Inak by produkty značky Clawgear neodoberali mnohé armády.

Značka Clawgear pochádza z Rakúska, jej vlastníkom je spoločnosť TMH Trading GmbH z mestečka Steyr-Gleink. K jej produktom patria prémiové vojenské a military vybavenie, ktoré dodáva ako rakúskym elitným jednotkám, tak aj armádam NATO. Jej spoľahlivé vybavenie oceňujú radoví vojaci aj ich nadriadení na rôznych typoch misií.

TMH Trading nie je len Clawgear

Okrem značky Clawgear vlastní TMH Trading GmbH aj ďalšie nemenej známe značky, napríklad Invadergear, Armamat alebo AirsoftZone. Každá z nich je zameraná trochu iným smerom. TMH Trading sa všeobecne zameriava na distribúciu, obchod a vývoj v oblasti vojenského vybavenia, palných zbraní a príslušenstva k nim, vzduchoviek a airsoftových zbraní.

Za úspechom spoločnosti TMH Trading stoja dlhodobé know-how aj skúsenosti, ale aj starostlivo volený produktový rad, skvelá skladová dostupnosť a silný logistický koncept. Vďaka tomu je schopná dodávať svoj tovar na trh takmer kedykoľvek a včas.

Prémiové military vybavenie

Clawgear dodáva na trh prémiové vojenské vybavenie, ktoré dodáva ozbrojeným silám rôznych štátov. Obľúbené sú napríklad uniformy, ale ponuka značky Clawgear je oveľa širšia. Nájdeme tu pokrývky hlavy, taktické oblečenie, nášivky a znaky, taktické a bojové opasky, hodinky alebo zapaľovače.

Pokiaľ ide o oblečenie, nájdeme v ponuke Clawgear kúsky do spodnej vrstvy, nohavice, košele aj tričká, bundy a ďalšie. Značka Clawgear dbá na kvalitu všetkých svojich produktov – kontroluje u nich odolnosť, pevnosť, precíznosť spracovania a funkčnosť. Pritom však nezabúda na skvelý pomer ceny a výkonu, ktorý je pri voľbe dodávateľa pre zákazníkov zásadný.

Funkčnosť produktov Clawgear zvyšujú rôzne vychytávky, ale aj dôraz na detail. Kvalitné taktické vybavenie Clawgear je obľúbené aj medzi profesionálmi, čo by malo byť pre nás civilistov dostatočným dôkazom toho, že táto značka nerobí pri výrobe svojich produktov žiadne kompomisy.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Vodotesnosť (ATM / M)
Šírka
cm cm
Hmotnosť (kg)
kg kg
Špecifikácie
Materiál