📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť Lightstick.cz funguje na českom trhu už od roku 2002 a začala ako producent svietiacich tyčiniek na párty a večierky. Jej portfólio sa postupne rozrástlo a chemické svetlá začali byť obľúbené aj u potápačov, polície alebo armády.

Chemické svetlá značky Lightstick sú určené ako pre zábavný priemysel, tak aj pre profesionálne a bezpečnostné využitie. Firma si za dve dekády svojej existencie vybudovala slušné renomé a hlavne získala potrebné certifikáty, ktoré dokazujú ich zdravotnú nezávadnosť a súlad s európskymi normami. Všetky chemické svetlá Lightstick majú minimálny vek použitia od šiestich rokov s odporúčaným dozorom dospelej osoby.

Lightstick svoje svetlá predáva väčšinou po viacerých kusoch, pretože sú prirodzene (ako akékoľvek iné chemické svetlá) určené na jedno použitie. Svetlá využijete ako pri svojich outdoorových aktivitách a v núdzových situáciách, tak aj pri streleckých športoch, ako sú airsoft alebo paintball. Používajú sa tiež na navigáciu alebo pri nočných presunoch väčších skupín. Tyčinky sú odolné a svietia dokonca aj v daždi či pod vodou. Na ich fungovanie navyše nie sú nutné žiadne batérie ani žiarovky.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne

Chemické svetlá Lightstick®

Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka