📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac
BlackHawk je značka s dlhou tradíciou. Vyrába a distribuuje vybavenie pre outdoor, ale predovšetkým pre taktické využitie. Vybavenie tejto značky je považované za veľmi kvalitné užívateľmi po celom svete.

BLACKHAWK! ® je známy popredný výrobca z USA, špecializujúci sa na taktickú a vojenskú výbavu, výbavu pre policajné zložky a športových strelcov. Spoločnosť BLACKHAWK! ® v roku 2013 oslavuje 20 rokov od svojho založenia.

Sloganom spoločnosti BLACKHAWK! ® je "HONOR. AS A WAY OF LIFE.", Teda "ČESŤ. AKO ŽIVOTNÁ CESTA". Začalo to už v roku 1990, keď sa príslušník Navy Seal snažil dostať cez mínové pole a v tom jeho batoh zlyhal. Ako jeho veci spadli na zem, sľúbil si, že ak sa odtiaľ dostane živý, bude robiť všetko pre to, aby vybavenie fungovalo správnym spôsobom a toto sa už nestalo. Dnes sa táto posadnutosť či obava spolu s kvalitou vzťahuje na všetko, čo BLACKHAWK! ® robí. Neustále skúma a zdokonaľuje každý detail svojich produktov, aby užívateľa nikdy nesklamali a nenechali na holičkách. Pretože v BLACKHAWK! ® len nevyrábajú veci. V BLACKHAWK! ® ctí prísahu.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Veľkosť
Značka
Šírka
cm cm
Objem (l)
l l
Materiál