📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Americká spoločnosť First Tactical® sa spotrebiteľom snaží dodávať to najlepšie vybavenie a výstroj do terénu, a to vrátane kvalitných batohov. Jej cieľom je ponúkať inovatívne produkty za dostupnú cenu a pred samotnou výrobou počúvať svojich zákazníkov. Jednotlivé produkty sú navyše testované v teréne a okrem civilistov ich vo veľkom používajú aj policajné zložky, hasiči či členovia rýchlej záchrannej pomoci.

Batohy First Tactical® sú rovnako ako akákoľvek iná kategória výstroja od tejto značky vyrábané s dôrazom na odolnosť a kvalitu. Tak, aby vás tieto produkty nesklamali práve vo chvíli, keď ich budete najviac potrebovať. V ponuke sú batohy určené pre jednodenné aj viacdenné misie, ktoré disponujú väzbou kompatibilnou s modulárnym systémom MOLLE a dostatkom organizačných vreciek, zipsov, praciek a spôn.

Okrem taktických batohov sú v ponuke napríklad ešte batohy cez rameno. Dôraz je vo všetkých prípadoch kladený na inteligentnú organizáciu vnútorného priestoru, pevné a isté nosenie a kvalitné a značkové materiály. Jednotlivé batohy sú potom rozdelené podľa toho, na ako dlho sa do nich môžete zbaliť. Okrem batohov a tašiek ponúkame od First Tactical® ešte napríklad nože, puzdrá a vrecká alebo oblečenie.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Objem (l)
l l
Materiál