📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Americká spoločnosť First Tactical® sa svojim zákazníkom snaží dodávať to najlepšie vybavenie a výstroj do terénu. Jej cieľom je ponúkať inovatívne produkty za dostupnú cenu a pred samotnou výrobou počúvať svojich zákazníkov. Jednotlivé produkty sú navyše testované v teréne a okrem civilistov ich používajú aj policajné zložky, hasiči či členovia rýchlej záchrannej pomoci.

Do portfólia puzdier a vreciek First Tactical® sa radia špecializované puzdrá na zbrane a tiež univerzálne puzdrá, ktoré môžete použiť napríklad na ďalekohľad, dokumentáciu alebo čokoľvek iné. Vďaka kompatibilite s modulárnym systémom MOLLE môžete jednotlivé puzdrá jednoducho pripevniť na batoh, nosné postroje, tašku alebo napríklad opasok.

Puzdrá a vrecká z dielne First Tactical® sú odolné a kvalitne spracované a navyše dokážu účinne rozšíriť vaše úložné možnosti. Využívajú kvalitné zipsy od YKK® a bývajú vyrobené z odolného nylonu. Často sú tiež osadené spodným otvorom na odvod vlhkosti. Okrem puzdier a vreciek máme od First Tactical® v ponuke ešte treba oblečenie, batohy a brašny alebo svietidlá.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál