📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Voľné ruky sú základom pre úspech v každom boji. S priestrannými batohmi Defcon 5 môžete mať po ruke všetko dôležité príslušenstvo, ktoré na bojisku či v prírode potrebujete. Vďaka množstvu praktických úponov, popruhov a úchytov nebudete limitovaný len vnútorným priestorom. Výstroj môžete na batoh pripevniť jednoducho aj zvonku.

Nájsť všestranný batoh do mesta aj do divočiny je v dnešnej dobe veľkou výzvou. Vďaka batohom Defcon 5 ale môžete tento problém ľahko vyriešiť. Batohy sú ladené v rôznych farebných prevedeniach vrátane multicam, vďaka čomu sú ideálne do každého terénu. Vnútorný priestor batohov je rozdelený praktickými prepážkami a väčšine modelov nechýba ani priestor pre laptop, tablet či hydratačný vak.

Batohy Defcon 5 sú vyrobené z odolného polyesteru s vodeodolnou úpravou. Na povrchu batohov nechýbajú MOLLE panely a velcro plochy na upevnenie ďalšieho príslušenstva. Modely sú dostupné v rôznych farebných prevedeniach. Výber batohu tak môžete prispôsobiť tomu, či ho budete používať prevažne v meste alebo v prírode.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Objem (l)
l l
Materiál