📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť Pentagon Tactical bola založená roku 1993 v Grécku, kde sa zameriava na návrh a výrobu oblečenia, obuvi a doplnkov. Jej zákazníkmi sú predovšetkým vojenské, bezpečnostné a policajné jednotky, ale nakupovať u nich môžu aj civilisti.

Anoraky značky Pentagon Tactical môžete využiť aj pri svojich outdoorových aktivitách, aj keď sú primárne určené predovšetkým na taktické využitie. Klasické anoraky majú veľké predné vrecko, ktorému sa tiež inak hovorí „klokanka“, a sú odolné voči vode, ale zároveň priedušné. Určite potešia sťahovacie manžety rukávov, podlepené švy alebo nastaviteľná kapucňa, a rozhodne by sme nemali minúť ani zaujímavý dizajn.

Pentagon Tactical svoje anoraky vybavil patentovanými technológiami, ktoré zvyšujú funkčnosť bundy. Vďaka svojej priedušnosti odvádzajú bundy Pentagon Tactical vlhkosť vrátane potu od tela. Velcro panely potom umožňujú pripevnenie menovky, hodnosti, vlajky a podobne. Spomenúť musíme aj veľa praktických vreciek, ktorými sú anoraky vybavené. Okrem anorakov u nás od značky Pentagon Tactical môžete zakúpiť aj jesenné a jarné bundy, pokrývky hlavy alebo napríklad kraťasy.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Veľkosť
Značka
Nepremokavosť / vodeodolnosť
mm mm
Priedušnosť (g / m2 / 24 hod)
g / m2 / 24 hod g / m2 / 24 hod
Materiál