📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť Klymit je popredným výrobcom karimatiek, v ponuke však má aj batohy, hamaky, stany, vankúšiky či celty. Jednoducho všetko, čo by ste mohli potrebovať na prespanie v teréne. Ide o výrobcu, ktorý svojim produktom rozumie a tiež si ich sám vyvíja.

Karimatky značky Klymit sú preslávené po celom svete, a nie je divu. Možno vás prekvapuje, že karimatky rozdeľujeme podľa ročného obdobia, ale v spoločnosti Klymit jednoducho nemôžeme inak. Karimatky Klymit sú totiž špecializované a rozdiel medzi jarnými a zimnými karimatkami pocítite. Tie zimné ponúkajú lepšiu izoláciu, ale pohodlné sú oba varianty. Ide skrátka o to najlepšie, čo v kategórii karimatiek vôbec môžete kúpiť.

Svoje karimatky si spoločnosť Klymit sama vyvíja a keď už sme pri tých zimných, tak tu sú k dispozícii hlavne nafukovacie karimatky, pretože vzduchové vrecko je skrátka najlepší izolant. V ponuke však máme aj nafukovacie vankúše Klymit, s ktorými sa aj v zimnom bivaku budete cítiť ako v bavlnke. Nafukovacie karimatky Klymit skrátka prinášajú komfort porovnateľný s komfortom spálne, a to v kompaktnom a ľahkom balení.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Dĺžka
cm cm
Šírka
cm cm
Hrúbka
cm cm
Dĺžka (cm)
cm cm
Šírka (cm)
cm cm
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál