📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Nemecká spoločnosť Leica má dlhoročnú históriu vo výrobe špičkovej optiky. Známa je predovšetkým svojimi šošovkami pre fotoaparáty, ale zameriava sa aj na ďalšie produkty, ako sú napríklad diaľkomery alebo ďalekohľady, samozrejme tej najvyššej kvality.

Spoločnosť Leica sa návrhom a vývojom fotoaparátov zaoberá už od svojho založenia v roku 1913. My však od nej máme niečo iné. V oblasti výstroja sa tento nemecký výrobca zviditeľnil napríklad kvalitnými diaľkomermi alebo ďalekohľadmi, a pretože nie sme fotografický e-shop, zameriavame sa práve na túto oblasť. Diaľkomer je možné definovať ako prístroj na určenie vzdialenosti objektu, pričom ideálny je napríklad pre lovcov, ktorí chcú vedieť, ako ďaleko sa práve nachádza ich korisť – respektíve, či je v dostrele.

Optika pre rýchlu a jednoduchú identifikáciu cieľa nájde svoje využitie aj v airsofte, paintballe a podobných streleckých hrách, v ktorých hrá vzdialenosť protivníka taktiež dôležitú úlohu. Súčasťou balenia je aj LED displej, ktorý je dobre čitateľný nezávisle na svetelných podmienkach. Pokiaľ na výstroji uvidíte legendárne červenobiele logo Leica, máte istotu, že pôjde o nekompromisne kvalitnú záležitosť.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne

Výstroj Leica®

Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka