📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Vložky do spacích vakov plnia dve hlavné funkcie. Tou prvou je extra vrstva izolácie, vďaka čomu je možné tepelný komfort spacáku posunúť do trochu nižších teplôt. Tou druhou potom ochrana pred ušpinením spacáku. Vložka sa totiž perie ľahšie ako samotný spacák.

Spaciemu vaku časté pranie škodí, preto je dobré ho pred zašpinením chrániť. Zatiaľ čo zvonku môže slúžiť ako efektívna ochrana spacáku žďárák, zvnútra využijete práve vložku do spacieho vaku, vďaka ktorej nemusíte toľko riešiť, či ste po celodennom pochode terénom zaprášení a špinaví.

Vďaka vložkám do spacích vakov však zabijete dve muchy jednou ranou. Vďaka nim totiž môže byť váš spacák všestrannejší. A model, ktorý ste si doteraz mohli brať so sebou len počas najteplejších letných nocí, teraz zvládne napríklad aj o niečo nižšie teploty v priebehu ranej jesene.

Vložky do spacích vakov sú vyrobené z materiálov príjemných na dotyk, ktoré dobre odvádzajú vlhkosť smerom od tela. Nemusíte ich však využívať iba v kombinácii so spacákom, ale aj samostatne.

Môžu vám poslúžiť ako núdzový spacák pri spaní v teplých oblastiach alebo ako hygienický doplnok obliečok v ubytovacích zariadeniach, v ktorých sa o čistotu posteľnej bielizne práve príkladne nestarajú. Ale aj naopak – napríklad v niektorých alpských chatách je používanie hygienických vložiek naopak predpísané.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Dĺžka
cm cm
Šírka
cm cm
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál