📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Hlavnými vlastnosťami výrobkov firmy Vertx sú funkčnosť, kvalita, civilný vzhľad, inovatívne technológie a moderné materiály.

Vertx je prestížny americký výrobca taktického oblečenia a doplnkov. Výrobky firmy Vertx vždy ponúkajú niečo navyše. Taktické oblečenie má prepracovaný dizajn a slušivý civilný vzhľad.

Vertx, to je inovatívny dizajn, funkčnosť, prispôsobenie a všestrannosť.

Firma Vertx od roku 2009 vyrába vysoko kvalitné pánske aj dámske nízkoprofilové oblečenie, taktické tašky a tašky na skryté nosenie. Vertx pohotovo reaguje na zmeny a svoje výrobky vyvíja s ohľadom na situáciu.

Tašky

Tašky Vertx nie sú len obyčajné tašky. Tašky Vertx sú inovatívne tašky s bohatými funkciami na každodenné použitie, taktické tašky a tašky na skryté nosenie.

Pánska kolekcia - všetko, čo potrebujete k lepšiemu výkonu

Pánska kolekcia je navrhnutá tak, aby spĺňala všetko, čo od oblečenia očakávate, bez ohľadu na to, v akom prostredí sa nachádzate. Obsahuje uniformné nohavice, bundy, košele, taktické nohavice a ležérne nohavice, džínsy a ďalšie odevy na každodenné nosenie.

Vertx ponúka to, čo potrebujete k lepšiemu výkonu, keď to potrebujete. Či už ste na misii, na strelnici alebo v prírode. Všetky produkty sú navrhnuté tak, aby spĺňali vaše potreby. Každý z produktov má špecifickú sadu funkcií pre maximalizáciu funkčnosti a pohodlia.

Dámska kolekcia - dizajn inšpirovaný ženami

Príliš dlho sa ženy museli zmierovať s každodenným oblečením, ktorému chýba funkčnosť. Teraz majú ženy na výber. Dámska kolekcia je vytvorená s ohľadom na životný štýl a každodenné potreby žien.

Kolekcia pre ženy Vertx je inovatívna, všestranná, moderná a štýlová. Takže sa aj pri tvrdej práci môžete cítiť a vyzerať dobre.

Prečo je Vertx expertom na funkčné nízkoprofilové odevy?

Príbeh Vertx začal, keď špičková federálna agentúra požadovala funkčnejšie, všestrannejšie a pohodlnejšie nízke taktické nohavice. Firma Fechheimer Brothers Company s využitím viac ako 175 rokov skúseností spolupracovala bok po boku s profesionálmi na vývoji prvých taktických nohavíc v odbore, ktoré spájali skvelú funkčnosť s nízkym vizuálnym profilom.

Firma po svojom úspešnom počine aj naďalej využívala prvotriednych návrhárov na vývoj nízkoprofilového oblečenia, taktických odevov a nízkoprofilových batohov a tašiek na skryté nosenie.

Vertx je značka spoločnosti Fechheimer, ktorú vlastní Berkshire Hathaway, Inc a výrobcovia vojenských uniforiem Flying Cross a uniforiem pre vymáhanie práva.

Od roku 1842 vyrába Fechheimer špičkové uniformy pre amerických vojenských profesionálov v oblasti verejnej bezpečnosti.

Viac ako 175 rokov produktových inovácií je súčasťou dedičstva firmy Vertx.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Veľkosť
Hmotnosť (kg)
kg kg
Objem (l)
l l