📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť JETBOIL® vznikla v roku 2001, kedy ju založili Dwight Aspinwall a Perry Dowst. Dôvodom bola snaha o zjednodušenie prípravy jedla v prírode. Už onedlho obaja zakladatelia vynašli Jetboil Personal Cooking System, riešenie, ktoré reagovalo na podľa nich príliš neohrabané a ťažké variče do prírody, ktoré vtedy vyrábali iní producenti. Toto riešenie sa v roku 2004 dočkalo dokonca ocenenia od časopisu Backpacker.

V segmente varičov a grilov ponúkajú JETBOIL® hlavne plynové variče, kartuše a príslušenstvo k nim. K dispozícii sú napríklad presovače na kávu, stabilizačné trojnožky, nástavce či dokonca digitálna váha na plynové kartuše, pomocou ktorej si môžete skontrolovať zostávajúce množstvo plynu. Na varičoch JETBOIL® si uvaríte pokojne kávu alebo celý obed, a to bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate.

Všetky variče vrátane príslušenstva značky JETBOIL®súčasťou jedného systému, a tak sú všetky prvky vzájomne kompatibilné. Všetko príslušenstvo vrátane kartuše navyše pri prenášaní jednoducho zabalíte do varnej nádoby, ktorá je okrem toho vybavená aretačným systémom s prelisom, a tak na variči sedí pevne. Znižuje to pravdepodobnosť náhodného vyliatia. Z jednotlivých kategórií produktov značky JETBOIL® v našom sortimente nájdete ešte riad a ešusy alebo jedálenské príbory.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Objem (l)
l l
Materiál