📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť Maxpedition vznikla v roku 2003 v americkom Los Angeles v Kalifornii. Len za 20 rokov svojej existencie sa stala jedným z popredných výrobcov vojenského MOLLE vybavenia pre potreby každodenného života. Spoločnosť si zakladá na inovácii a mimoriadnej kvalite všetkých svojich produktov.

Spoločnosť Maxpedition ponúka široké spektrum tašiek cez rameno, ktoré môžete využiť ako na každodenné nosenie, tak aj na náročnejšie výlety a tréningy. Tašky sú navrhnuté tak, aby sa vám do nich zmestilo čo najviac potrebných vecí, zároveň ale zostávajú prehľadné vďaka vnútorným organizérom priestoru. Jednou z hlavných výhod je práve veľké množstvo vreciek, priehradok, úložných sieťok a pod., ktoré vám používanie tašky výrazne uľahčia. Nech už tak do tašiek dáte čokoľvek, môžete si byť istí, že nestrávite dlhé minúty lovením potrebného vybavenia zvnútra tašky.

Ďalšou výhodou je pohodlné nosenie. Tašky sú navrhnuté tak, aby vám ich nosenie bolo čo najviac príjemné a maximálne pohodlné. Sú vyrobené z vysoko odolného materiálu, ktorý ich chráni pred predrením a ďalším možným poškodením. Rad tašiek má všité aj špeciálne vrecká na skryté nosenie zbrane či životne dôležitého vybavenia. S taškou spoločnosti Maxpedition tak nešliapnete vedľa.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Objem (l)
l l
Materiál