📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť Combat Systems®, ktorá donedávna patrila pod firmu TF Corp s.r.o., sa od roku 2015 zaoberá výrobou predovšetkým taktického a bojového oblečenia, viest, opaskov, puzdier, vreciek, sumiek a balistických doplnkov. Vznikla ako nástupca textilnej firmy Combat Shield, ktorá vznikla už v roku 1993 a tak technický textil, výstroj a odevy pre ozbrojené zložky vyrába už takmer tridsať rokov.

V kategórii taktického vybavenia vyrába Combat Systems® univerzálne puzdrá rôznych veľkostí, ktoré sú kompatibilné s modulárnym systémom MOLLE, ale aj opasky, sumky či balistické vybavenie vrátane plátov a vložiek. U všetkých týchto produktov bol kladený dôraz predovšetkým na vysokú odolnosť, tak, aby vás nesklamali ani na tých najnáročnejších misiách.

Pokiaľ ide o puzdrá, tie môžu byť vybavené zipsami renomovanej značky YKK® a na svoju veľkosť majú nízku hmotnosť; navyše bol pri ich výrobe kladený dôraz na vnútorné usporiadanie. A za zmienku rozhodne stojí aj to, že Combat Systems® je jedna z mála textilných firiem, ktorá zachovala kompletnú výrobu v Českej republike. Okrem taktického vybavenia máme od Combat Systems® v sortimente ešte outdoor vybavenie alebo dokonca výstroj pre psov.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Dĺžka
cm cm
Šírka
cm cm
Materiál