📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Čínska firma Ganzo® bola založená už pred viac ako dvadsiatimi rokmi a odvtedy si stihla vybudovať status veľkej medzinárodnej spoločnosti. Hlavným cieľom zakladateľov značky Ganzo® bolo hneď spočiatku vyrábať kvalitné, ale súčasne cenovo dostupné nože pre profesionálov aj širokú verejnosť. V súčasnej dobe sa na výrobu nožov špecializuje aj naďalej, aj keď v jej portfóliu dnes nájdeme aj viacúčelové nástroje čiže tzv. multitooly.

Taktické a bojové nože Ganzo®, to sú predovšetkým zatváracie vreckové nože, ktoré určite nájdu univerzálnejšie využitie. Vďaka tomu si so sebou vo vrecku na výlety nemusíte brať viac nožov. Bude vám skrátka stačiť jediný nástroj. Taktické a bojové nože Ganzo® sa však nehodia len pre outdoor, ale využiť ich pokojne môžete aj v domácnosti.

Praktická a ergonomicky tvarovaná rukoväť zaisťuje stabilné uchopenie noža, kvalitná čepeľ je potom vyrobená spravidla z nerezovej zliatiny. Okrem taktických a bojových nožov nájdete v našom sortimente produktov značky Ganzo® tiež potrebné nože s pevnou čepeľou.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Dĺžka v zatvorenom stave
cm cm
Celková dĺžka
cm cm
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál čepele / nástrojov
Materiál rukoväte