📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Možno ste netušili, že francúzska značka Petzl leží v meste Crolles kúsok od Grenoblu, teda na úpätí Álp. Je však takmer isté, že si ju dokážete spojiť s ponúkaným sortimentom, predovšetkým svietidlami, ale aj produktmi pre horolezcov.

Svietidlá značky Petzl, to sú kvalitné čelovky, ktoré dobre vyzerajú a ešte lepšie svietia. Ich cena zodpovedá ich kvalite a neustálym inováciám, ktoré Petzl do tohto segmentu prináša. K dispozícii máme dokonca náhradnú nabíjaciu batériu, ktorá využíva rozhranie USB a nabiť si ju tak môžete napríklad v aute. Výrobca skrátka myslel na všetko.

Petzl vyrába svietidlá odolné voči vode, ktoré sa nemusíte báť brať si so sebou do terénu. Kompatibilné sú s alkalickými, lítiovými alebo nabíjacími Ni-MH batériami. Vďaka čelovkám Petzl budete mať na cestách vždy ruky voľné, a to aj za zhoršenej viditeľnosti. Ak si zašpiníte pásku čelovky, vôbec to nevadí, pretože ju môžete odopnúť a vyprať. Niektoré čelovky značky Petzl navyše vďaka priloženému adaptéru môžete jednoducho namontovať napríklad na prilbu alebo na bicykel a využiť tak ich viacúčelový potenciál.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne

Svietidlá Petzl®

Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Svetelný tok
lm lm
Dosvit
m m
Hmotnosť (kg)
kg kg