📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť Surefire vznikla roku 1969 v USA a má už teda viac ako polstoročie skúseností s výrobou taktického vybavenia, predovšetkým zbraňových svietidiel, ale aj špuntov do uší. Okrem toho má v ponuke aj helmové svietidlá alebo napríklad čelovky.

Špunty do uší Surefire majú kvalitné spracovanie a chvália sa aj utlmením okolitých hlukov až do desiatok decibelov. Vyrobené sú z pružných (a súčasne hypoalergénnych) materiálov, takže sú pohodlné, aj keď ich na sebe potrebujete mať celý deň. Premyslená konštrukcia špuntov Surefire Sonic Defenders zaisťuje, že vám nebudú vypadávať z uší – budú perfektne sedieť aj na tie vaše. Mäkká pena, z ktorej sú vyrobené, má totiž tvarovú pamäť.

Špunty Surefire dokážu filtrovať zvuky, takže budete mať povedomie o okolitej situácii, aj keď ich práve budete mať nasadené. Naopak vo chvíli, keď v okolí zaznie nejaký potenciálne nebezpečný zvuk, napríklad výstrel, slúchadlá ho vyfiltrujú. Ide o spoľahlivú ochranu sluchu v hlučnom prostredí. Okrem špuntov máme od spoločnosti Surefire aj svietidlá.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka