📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť Bollé bola založená už roku 1888 vo Francúzsku a už v roku 1936 prišla na trh so slnečnými okuliarmi. V roku 1960 potom firma začala svojim zákazníkom dodávať aj prvé lyžiarske okuliare. A v ponuke sú aj ochranné okuliare pre armádu.

Francúzsky výrobca okuliarov Bollé má svoju vlastnú bezpečnostnú divíziu, ktorá spolupracuje s francúzskou armádou, námorníctvom a letectvom na vývoji ochranných okuliarov. Strelecké okuliare Bollé slúžia nielen ako ochrana pred oslnením slnkom, ale tiež sú samozrejme nevyhnutným bezpečnostným prvkom pred mechanickým poškodením zraku, ku ktorému môže na strelnici ľahko dôjsť.

Ochranné a strelecké okuliare Bollé bývajú dodávané aj v sadách, ktoré obsahujú vymeniteľné zorníky (šošovky) v rôznych odtieňoch, pevné puzdro či čistiaci obrúsok. Navyše je možné stranice okuliarov vymeniť za široký taktický pásik. Výhodou sú tiež polykarbonátové sklá s balistickou ochranou alebo adaptér na dioptrické sklá. Určite je nutné spomenúť aj takmer stopercentnú ochranu pred UV žiarením či ochranu proti poškriabaniu a zahmleniu.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál