📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Nemeckú spoločnosť Walther® založil už v roku 1886 muž menom Carl Wilhelm Freund Walther. Aktuálne sa jedná o jedného z najvýznamnejších výrobcov strelných zbraní. Zatiaľ čo na začiatku sa zameriavala predovšetkým na lovecké pušky, neskôr sa začala špecializovať na pištole, ktoré sú dodnes legendárne medzi príslušníkmi polície i civilistov. V roku 1993 prešiel Walther® pod spoločnosť Umarex®, ktorá je výrobcom predovšetkým plynových pištolí a airsoftového vybavenia. Strelné zbrane však zďaleka nie sú tým jediným, čo dnes Walther® vo svojom bohatom produktovom portfóliu ponúka.

Okrem strelných zbraní, v ktorých má nemecká firma Walther® dlhoročnú tradíciu, v dnešnej dobe pod touto značkou nájdete na trhu mnoho rôznych produktov z oblasti taktickej výstroje a obranných prostriedkov. Pod túto kategóriu spadajú aj spreje na psy, ktoré jednoducho skryjete do kabelky alebo do vrecka, takže ich máte po ruke vždy, keď ich práve potrebujete. Môžu tak slúžiť ako núdzový prvok obrany.

Spreje na psy Walther® je možné využiť proti agresívnym psom a ďalším zvieratám, ale aj proti ľuďom pod vplyvom omamných látok. Obranné korenisté spreje na psy obsahujú kapsaicín vo vysokej koncentrácii a nevyžadujú žiadny úvodný tréning (na rozdiel od iných foriem sebaobrany) a nie sú potrebné ani žiadne povolenia. Okrem korenistých sprejov nájdete v našom sortimente produktov Walther® ešte treba výstroj, ďalekohľady alebo optické zameriavače.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Účinná vzdialenosť / dosah
m m