📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Pod značkou Under Armour® nájdeme na trhu kvalitné funkčné oblečenie. Firma vznikla v roku 1996, kedy ju založil Kevin Plank, bývalý kapitán futbalového tímu univerzity v Marylande. Ten vymyslel tričko HeatGear®, ktoré odvádzalo pot účinnejšie ako doterajšie bavlnené riešenie. Ďalej pokračoval presláveným radom ColdGear® do chladných podmienok či AllSeasonGear® pre jesenné a jarné obdobie.

V kategórii spodnej bielizne Under Armour® nájdete pánske trenírky, ktoré sú vyrobené buď z tkaniny HeatGear®, čo znamená, že sú určené na leto, alebo ColdGear®, takže ich využijete hlavne ako spodnú ochrannú vrstvu v zime. Vďaka štruktúre ľahkých vlákien sa zvyšuje pohyblivosť nositeľa a je urýchlené schnutie. Elastické vlákna umožňujú neobmedzený pohyb všetkými smermi.

Anti-odor technológia pri spodnej bielizni Under Armour® znamená minializáciu zápachu. Trenky súčasne dobre odvádzajú pot a sú rýchloschnúce, takže sú určené aj do terénu. V miestach, kde telo produkuje najviac tepla, sú strategicky umiestnené vetracie zóny. Okrem spodnej bielizne máme v sortimente produktov od značky Under Armour® tiež nohavice, bundy a kabáty alebo kraťasy a bermudy.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Materiál