📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Maskovacie vzor Kryptek Typhon™

Maskovacie vzor Kryptek Typhon™ je určený do temnoty. Práve temnota je totiž skvelým spojencom všetkých predátorov, ktorí sú na love v noci. A maskovacie vzor Kryptek Typhon™ je preto určený tým ľuďom a lovcom, ktorí si trúfnu tam, kam iní v noci nie a vtedy, keď iní v noci nie.

Maskovacie vzor Kryptek Typhon™

Štát nasadenie: Výrobcom je súkromná firma, nie štát alebo krajina, takže ho využívajú všetci outdooráci, lovci, armády i súkromné organizácie sveta, čo prejaví záujem.

Prečo by ste si práve vy mali zvoliť spoločnosť Kryptek a jej pokročilé maskovacie vzory?

Firma Kryptek získala prakticky všetky svoje skúsenosti v tej najlepšej škole života, nad ktorú proste nič nie je (tj. najostrejšie bojisko sveta). Aj Kryptek si je ale veľmi dobre vedomý dobre použité taktiky a nutnosti a túžbe vojaka aj lovca po kvalitnom vybavení. A to platí o to viac dnes v našom kozmopolitnom čase, keď sa dá loviť aj byť nasadený na druhý koniec sveta až podozrivo ľahko.

U tradičných maskovacích vzorov sa stretávame vždy len sa 2D variáciami na nehynúcu stálicu "zelená a hnedá" (zvyčajne konáre a zemina). Moderné maskovacie vzory od firmy Kryptek sú ale ďalej, oveľa ďalej. Ponúkajú totiž jednak mikro-vrstvu aj makro-vrstvu. Vďaka tej je zaistené, že sa v praxi objaví na 2D kamufláži aj 3D obrázok.

Všetko to navyše potvrdzujú aj nezávislé testy početných štátnych organizácií (námatkovo legendárny americký úrad a štátna organizácia "Department of Defense"). Práve Department of Defense totiž testovala za pomoci kamier a sledovania očí, aké maskovacie vzory pomôžu ľuďom zostať najlepšie nevidené vo fotkách a na videách. A čo zistila? Potvrdila to, že maskovacie vzory Krypteku si v tejto veci viedli zďaleka najlepšie! Iste preto budete aj vy sami súhlasiť, že o kvalite produktov Kryptek nie je najmenšieho sporu.

Dokonalá kamufláž, to ale nie je jediná vec, na ktorú sa môže potenciálny kupec veci od Krypteku tešiť. To ani náhodou! Celá séria "Kryptek Adventure" sa pýši len tými najlepšími a najkvalitnejšími zipsy, látkami a švy. Cieľom firmy Kryptek totiž nie je nič menšieho než očakávania zákazníkov nielen splniť, ale aj prekonať. S ohľadom na časté ohrozenie života na bojisku či pri love je jasné, že bez špičkovej kvality na všetkých frontoch by to jednoducho nešlo.