📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Maskovacie vzor Kryptek Mandrake™

Maskovacie vzor Kryptek Mandrake™ je navrhnutý v duchu známej prírodnej filozofie "Len silní prežijú (hlboko pod zelenými korunami stromov, kde sú dlhé tiene a prostredie rozsiahle)." Maskovací vzor Kryptek Mandrake™ je určený pre také miesta a regióny, kde váš úspech a survival závisí na vašej schopnosti byť nevidený.

Maskovacie vzor Kryptek Mandrake™

Štát nasadenie: Výrobcom je súkromná firma, nie štát alebo krajina, takže ho využívajú všetci outdooráci, lovci, armády i súkromné organizácie sveta, čo prejaví záujem.

Je tu dôvod, prečo dať prednosť spoločnosti Kryptek a jej maskovacím vzorom?

Firma Kryptek určite nehovorí len tak do vetra. Získala totiž svoje skúsenosti v miestach, ktoré sa úplne bez preháňania dajú označiť za najhoršie bojové lokácie Zeme. To ale nebolo všetko. Tiež si svoje hovoria kvalitné materiály a overené metodické postupy. Nie je preto náhoda, že veci od firmy Kryptek dnes využívajú jedni z najlepších vojakov i lovcov sveta.

Nejde ale len o ďalšie bežné moderné kamufláže v duchu: zelená a konáre. Ide o to, že moderné návrhy firmy Kryptek disponujú ako mikro-vrstvou tak aj makro-vrstvou. To sa potom v praxi podpíše na tom, že je na 2D kresbe vždy aj 3D obrázok, ktorý samozrejme radikálne zvýši vaše šance na úspešné ukrytie.

Aj nezávislé testy rozličných štátnych organizácií potvrdzujú (námatkovo americká štátna organizácia "Department of Defense" uskutočnila štúdiu so skenovaním očí), že práve maskovacie vzorky od Krypteku sa v prírode najhoršie hľadali. O kvalite Krypteku sa teda určite nikdy nedá diskutovať v negatívnom zmysle slova!

Vynikajúci kamufláž ale nie je to jediné, čo tu ľudia získajú. Tiež všetko z triedy "Kryptek Adventure" je vyrobené s najtuhšími látkami, zipsy, švy a lepením, aké sa dá obstarať. Veci od Krypteku teda nesklamú primárne (ale nielen) po stránke spoľahlivosti, ale poteší aj strana komfortu a výdrže, však vždy Kryptek usiluje aj o to, aby očakávania zákazníkov minimálne splnil, ale ešte lepšie, prekonal.