📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Maskovacie vzor - Kryptek Nomad™

Maskovacie vzor "Kryptek Nomad™" je určený pre miesta, ktoré sú drsné, opustené, prázdne a vyžadujúce zmätenie nepriateľa / zveri určitého typu. A práve k tomu skvele poslúži maskovacie vzor Kryptek Nomad™. Svoju silu totiž prejaví najlepšie vtedy, keď je vaše okolie pusté a prostredie nepriateľské.

Maskovacie vzor - Kryptek Nomad™

Štát nasadenie: Výrobcom je súkromná firma, nie štát alebo krajina, takže ho využívajú všetci outdooráci, lovci, armády i súkromné organizácie sveta, čo prejaví záujem.

Prečo sa rozhodnúť práve pre spoločnosť Kryptek a jej inovatívne maskovacie vzory?

Firma Kryptek nie je žiadny amatér. Naopak, získala svoje skúsenosti na jedných z najbrutálnejších bojísk moderných časov. Keď potom svoje vedomosti skombinuje s (už za tie roky overenou) modernou taktikou a kvalitou na strane svojho tovaru, potom ide o vybavenie, ktoré na sebe s hrdosťou budú nosiť ako ti najlepší lovci, tak aj najlepší vojaci sveta.

Kamufláže bežného typu "hnedé fľaky a zelené fľaky" proti modernej produkcii firmy Kryptek nemajú šancu, pretože tá obsahuje v sebe zároveň makro-vrstvu aj mikro-vrstvu. Keď sa preto sami na nejaký pozriete, zistíte, že ich 2D maskovacie vzor sa stal akýmsi záhadným spôsobom akoby 3D plastickým. To pochopiteľne v praxi zaisťuje takmer vašu neviditeľnosť.

Na túto tému však prebehla aj riadka štúdií (tak námatkovo tá od americkej štátnej organizácie Department of Defense). Konkrétne tá uvedená zistila za pomoci snímania očí, že ľudia mali s odhaľovaním iných v praxi na obrázku najväčšie ťažkosti práve s maskovacími vzorkami zo stajne Krypteku.

Najlepšie kamufláž ale nie je jediná vec, ktorej sa akýkoľvek zákazník firmy Kryptek dočká. Čo sa týka absolútne všetkých produktov z radu Kryptek Adventure, tak jeden každý je vyrobený za použitia tých najlepších materiálov (zipsy, látky, ...) a postupov (švy, ...). U Krypteku je teda štandardom nielen kvalita, ale aj výkon. A ten sa spoločnosť Kryptek vždy snaží držať čo najvyššie - inak by totiž očakávania svojich zákazníkov len splnila, to je však pre firmu Kryptek málo, tá ho chce najradšej prekonať.
 

Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne