📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Maskovacie vzor - Kryptek Highlander™

Maskovacie vzor Kryptek Highlander™ je navrhnutý špeciálne tak, aby radikálne pomohol tým ľuďom v lese / pri love, ktorí často mení svoje geografické regióny a nadmorskú výšku. Je vhodný do zmiešaného variabilného terénu.

Maskovacie vzor - Kryptek Highlander™

Štát nasadenie: Výrobcom je súkromná firma, nie štát alebo krajina, takže ho využívajú všetci outdooráci, lovci, armády i súkromné organizácie sveta, čo prejaví záujem.

Prečo zvoliť firmu Kryptek a jej maskovacie vzory?

Že firma Kryptek vie, o čom hovorí, je evidentné aj z toho, že spoločnosť získala svoje skúsenosti na tých najdrsnejších bojiskách sveta. To skombinovala s overenými taktickými vlastnosťami a kvalitným testovaným vybavením, ktoré dnes používajú tí najlepší lovci aj vojaci sveta, ktorí môžu druhý deň byť na druhom konci Zeme.

Na rozdiel od tradičnej kamufláže typu "vetvy a zeleň", moderné dizajny Krypteku ponúkajú zároveň mikro-vrstvenie aj makro-vrstvenie. To zaistí, že sa na 2D povrchu objaví plastický 3D obrázok a v praxi potom praktickú skoro neviditeľnosť.

Vonkajšie testy štátnych organizácií (napríklad americká štátna organizácia "Department of Defense" to len potvrdzuje) ukazujú, že iným ľuďom trvalo najdlhšie nájsť a rozoznať (zistené za pomoci skenovania očí) ostatné práve vtedy, keď mali maskovacie vzorky Krypteku. To logicky naznačuje, že kvalita Krypteku je neodškriepiteľná a overiteľná.

Táto špičková kamufláž ale nie je to jediné, na čo sa ľudia môžu od tejto spoločnosti tešiť. Pri všetkých produktov radu Kryptek Adventure je všetko podčiarknuté i odolnými zipsami a najtuhšími švy, aké sa dajú použiť. Človek tak má u Krypteku nielen komfort a funkciu, ale aj výkon, ktorý prekonáva očakávania a to aj v tých najtvrdších podmienkach sveta. Heslo "Od bojiska na loviská" preto určite nie je nejaká prázdna fráza, ale doslova duše a najvnútornejšia podstata firmy Kryptek.
 

Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne