📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Gore-Tex® Insulated Comfort

Gore-Tex® Insulated Comfort je technológia navrhnutá na to, aby vaše nohy udržala suché, teplé a chránené pred akýmikoľvek živlami. Gore-Tex® Insulated Comfort skrátka funguje aj vtedy, keď ste práve treba niekde medzi tými najväčšími a najhoršími prírodnými živlami. A to pokojne aj uprostred zimy. Všetky topánky typu "GORE-TEX®" ponúkajú vytrvalú odolnosť na vodu a k tomu aj optimálnu priedušnosť. Nech je už počasie ako chce, môže sa spoľahnúť na to, že motto "GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™" je samozrejme myslené celkom vážne.

Gore-Tex® Insulated Comfort

Ponúka skutočný rad ochranných možností, ako vaše nohy udržať v suchu a teple - či je už zrovna treba zima či extrémna zima (nerozhádže je ani celodenný sneh, ľad a mokro).

Tento typ sa predáva v kombinácii s rôznymi typmi a hrúbkami izolačného materiálu, takže je možné si vybrať extra zateplenie v rôznych formách. Dajú sa teda vždy vybrať topánky ideálne pre konkrétne vonkajšie zimné aktivity. Noha sa v nich pritom nikdy nebude potiť, pretože ide o optimálnu kombináciu priedušnosti a izolácie.