📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Všetky produkty spoločnosti Fosco® Industries prechádzajú dôkladnou kontrolou kvality na výstupe, na čo výrobca veľmi dbá. K produktom Fosco Industries patria napríklad nože, doplnky pre zbrane a všeobecne rôzna výbava na prežitie v prírode.

V kategórii signalizácia máme od Fosco Industries hlavne rôzne núdzové píšťalky či signalizačné zrkadlo. Už základný model signálnej píšťalky výborne poslúži svojmu účelu a navyše je cenovo dostupný. Model s ostrým, prenikavým zvukom dokonca pláva na vode. Okrem toho u nás zoženiete napríklad aj píšťalku, ktorá je dokonca vybavená kompasom a teplomerom!

Signalizačné zrkadlo Fosco Industries vás zase vráti do čias, kedy ste sa napríklad v tábore učili morseovku. A ak to nie je váš prípad, je najvyšší čas sa ju naučiť! Uvidíte, že sa vám bude nakoniec hodiť, napríklad v horách, kde nielenže nie sú dáta, ale dokonca ani mobilný signál! Okrem produktov pre signalizáciu máme od Fosco Industries v ponuke aj napríklad multifunkčné nože, maskovacie farby na zbrane alebo jedálenské potreby.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál