📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac
Sightmark® je americkým snom, ktorý si vysníval manželský pár nie tak dávno. Chcete sa dozvedieť o ich produktoch viac? Zaujíma Vás, čo spoločnosť ponúka a aká je jej história?

Strelectvo je veľmi široké téma, ktorá obsahuje veľa kategórií. Či už sa jedná o zbrane samotné, doplnky, strelivo alebo napríklad zameriavacie systémy. Všetko má svoje miesto v srdci každého strelca. Tak to bolo aj u spoločnosti s menom Sightmark®. Konštruktéri z ich dielní si veľmi dobre uvedomujú, že počasie vonku je kruté, že služba je dlhá a vybavenie často podlieha ťažkým a nebezpečným podmienkam. Vďaka tomu sú produkty tejto spoločnosti vnímané ako veľmi kvalitné. Skôr, než sa k nim dostaneme, čo predchádzalo tomuto statusu?

Ako to všetko začalo...

Kedysi dávno, za siedmymi.... Takto asi začínať nemusíme. Prenesme sa do roku 2007, presnejšie do Las Vegas na tunajšiu streleckú akciu roka a najväčšiu udalosť všetkých milovníkov zbraní na svete, na ShotShow. Ako reakcia na nekontrolovateľne silnejúci a rastúci trh moderného strelectva je tu predstavená spoločnosť Sightmark®. Jej cieľom bolo poskytnúť čo najlepšie možné prostriedky k spresneniu streľby za stále skvelú cenu. Či už sa jednalo o vojakov, lovcov alebo nadšencov, Sightmark® ich mal v hľadáčiku. A urobili to sakramentsky dobre.

O tom vypovedá fakt, že sa po púhych štyroch rokoch v roku 2011 dokončuje výstavba vlastného areálu s plochou 3000 m2 v Mansfiledu, stáť Texas. Tento nový areál má poskytnúť dostatok miesta pre veľkú logistickú a skladovaciu halu, ale aj pre výskum, vývoj a výrobu. Vďaka takému raketovému rastu, dobrému vedeniu, ale aj dostatočnej dávke šťastia, je Sightmark® tam, kde je. No a kde to vlastne je?

Ako to je dnes...

Sightmark® sa považuje za jedného z najväčších výrobcov a dodávateľov zameriavacích systémov na svete. Za dobu svojej existencie dodala strelcom cez jeden milión laserových zameriavacích nábojov, získala veľa patentov a cien za priemysel v odbore strelectva. Sightmark® obchoduje vo viac ako 40 krajinách sveta a získava ocenenia, kde je to len možné.

Dobre, ale čo teda ponúka?

Som rád, že ste sa dostali až sem. Ako som spomenul, Sightmark® vyrába zameriavacie technológie a všetko, čo je s optikou spojené. V ich ponuke tak nájdete ako klasické kolimátory, tak aj optiky s rôznymi vychytávkami. Keď sme pri tej optike, Sightmark® ponúka aj laseryalebo laserové nábojnice pre zameriavanie zbraní takzvane bez výstrelu.

Veľkou výhodou tejto spoločnosti je vlastný vzťah k tomu, čo robí. Vďaka tomu sú výsledkom skvelé produkty a nielen nejaké blato, ktoré si kúpite a odložíte do šuplíka alebo vyskúšate, čo s ním urobí zásah 9 mm strelou. Nie, že by som to niekedy skúšal. Sightmark® si skrátka zamilujete a budete si vyčítať, že ste na neho neprišli už skôr.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál