📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

U nás vám ponúkneme nielen zbrane a príslušenstvo k nim, ale aj služby v podobe servisu zbraní a zbrojárskych prác. Pomôžeme vám s výmenou a osadením doplnkov a príslušenstva pre zbraň aj s čistením a lubrikáciou zbrane.

Zásahy do konštrukcie zbraní síce robiť nemôžeme, ale môžeme vám pomôcť s výmenou a montážou zbraňových doplnkov a príslušenstva. Zbrojárske práce a servis zbraní u nás zahŕňajú široký sortiment prác vrátane výmeny a ladenia spúšťového mechanizmu, výmeny mieridiel u krátkych zbraní alebo montáže puškohľadu, a to vrátane lapovania montáže.

Servis zbraní AR 15

Špecificky sa u nás zameriavame na servis zbraní na platforme AR 15. Ten u nás vykonávame za jednotnú hodinovú sadzbu bez ohľadu na konkrétnu činnosť. Pri servise zbraní AR 15 sa jedná predovšetkým o výmeny jednotlivých dielov v prípade ich poškodenia či opotrebovania. Vymeniť vieme tesniace krúžky závorníka, vyťahovač vrátane kolíka, vzpruhy a vložky vzpruhy, plynovú trubicu, predpažbie či pažbu (buffer tube).

Ďalej vám u zbraní AR 15 vyčistíme nosič závorníka alebo skontrolujeme skrutky na plynovom nástavci nosiča. Vieme však aj ďalší servis zbraní AR 15 – opäť máme na mysli tie, ktoré nezasahujú do konštrukcie zbrane. S individuálnym dopytom nás neváhajte kontaktovať.

Profesionálne čistenie

Okrem vyššie uvedeného u nás vieme profesionálne vyčistiť ako dlhú, tak aj krátku zbraň. Zbrane čistíme ultrazvukom a následne aj aplikujeme lubrikant, čo predlžuje životnosť zbrane. V neposlednom rade vám vieme tiež zmerať odpor spúšte a nainštalovať úsťové zariadenie - špecificky kompenzátor, úsťovú brzdu alebo tlmič.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena