📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac
Spoločnosť Sawyer dodáva na trh jedny z najlepších produktov v odvetví filtrácie vody, ochrany proti slnku a hmyzu. Perfektne pracujú s miniatúrnymi časticami a dokážu vyrábať produkty, ktorý sa využívajú takmer po celom svete.

Firma Sawyer, pochádzajúca z USA, ponúka od roku 1984 najlepšie a technologicky nevyspělejšie riešenia produktov určených na ochranu pred slnkom, hmyzom a filtráciu vody. Firma Sawyer sa špecializuje na riešenie dvoch najväčších príčin úmrtí ľudí na svete: zlé vody a bodnutí infikovaným hmyzom, najmä v rozvojových krajinách.

V roku 1999 získala spoločnosť permethrinové repelenty na oblečenie, ktoré využíva americká armáda a outdooroví nadšenci po celom svete. Firma Sawyer spolupracuje tiež so Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO) .Zvláště v odvetví filtrovania vody si vybudoval silnú pozíciu vďaka filtračnej technológii na báze dialýzy obličiek. Filter Mini sa stal okamžite hitom pre svoju jednoduchosť, skladnosť a veľkú kapacitu.

Globálne využitie produktov Sawyer

Revolučná technológia firmy Sawyer bola zároveň testovaná a overená OSN a v súčasnosti je používaná vo viac ako 70 krajinách sveta. Tieto filtre sú tak silné, že v skutočnosti nemôžu byť použité na dialýzu obličiek, pretože by pri týchto vlastnostiach z ľudskej krvi odstraňovali aj prospešné častice. Boli vyskúšané v teréne už mnohými spoločnosťami, profesionálmi z rôznych organizácií vďaka filtrom Sawyer rieši globálne vodné kríze pre stovky tisíc ľudí po celom svete. Vďaka najpokročilejšej technológii filtrácie na trhu, garantujeme 100% bezpečnosť filtrovanej vody. Všetky filtre Sawyer s membránou z dutých vlákien sú malé, prenosné, ľahko použiteľné, spoľahlivé, dostupné a môžu vydržať celý život, bez toho aby bola nutná ich výmena.

Filter Sawyer zbaví vodu akékoľvek chuti pochádzajúcej z baktérií, zo špiny rias alebo siníc. Filter Sawyer neodstraňuje železo, síru ani ďalšie chemikálie alebo jednoduché zlúčeniny. Ich chuť môže byť regulovaná pomocou korenín (filter musí byť po ich použití okamžite vyčistený).

Technológia menšia ako malá

Vodné filtre patentované firmou Sawyer sa skladajú z nepatrných mikro-trubičiek v tvare "U", ktoré dovoľujú vode dostať sa k ich jadru skrze miniatúrne mikropóry práve o veľkosti 0.1 prípadne 0.02 mikrónu. Nečistoty sa zachytí na okraji trubičiek, zatiaľ čo dekontaminácií voda voľne pretečie cez filter. Vysoký počet týchto nepatrných trubičiek a ich špecifický povrch filtra mu umožňuje jeden z najrýchlejších dostupných prietokov na svete. Práve tento veľmi rýchly prietok umožňuje tieto filtre ľahko používať priamo na mieste, kde je práve potreba, čo eliminuje nutnosť vodu uskladňovať - uskladňovanie vody v zlých podmienkach je totiž jedna z hlavných príčin kontaminovanej vody na celom svete.

Ku svojim produktom ponúka firma aj celý rad produktov doplnkových, ako je napríklad ochranné puzdro pre vodný filter, slúžiace pre zníženie rizika zmrznutia filtra, mechanické poškodenie a zadržanie stekajúcich kvapiek vody po stenách filtra. Ďalej je možné k vodným filtrom dokúpiť aj vodné vaky, sacie hadičky, náustky, fľaše pevné aj skladacie, nástavce pre vodovodné kohútiky a mnoho ďalších.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
označenie
Cena
Farba
Značka
Výkon
l / min l / min
Hmotnosť (kg)
kg kg
Typ