📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Firmu Oakley® založili v Spojených štátoch roku 1975, a tak má vo svojom odbore už takmer 50-ročnú tradíciu. Tým oborom sú hlavne okuliare, ale aj ďalší výstroj pre profesionálov aj civilistov. Za dobu svojej existencie „nazbierala“ firma Oakley® už viac ako 600 patentov, ktoré sa točia hlavne okolo okuliarov a materiálov pre nich. Od 80. rokov Oakley® spolupracuje s armádou USA na vývoji výstroja pre jej vojakov s cieľom zvýšiť úroveň ich komfortu a bezpečnosti. V súčasnej dobe Oakley® spadá pod taliansku EssilorLuxottica.

Okrem hlavnej zložky portfólia – okuliarov – ponúka Oakley® napríklad aj rukavice, ktoré sú odolné a svojmu nositeľovi zaisťujú vysoký stupeň ochrany. Dokážu chrániť, ale zároveň si zachovávajú skvelú úroveň flexibility, takže v nich možno pokojne vykonávať aj drobné práce vyžadujúce vysokú presnosť a zručnosť.

Niektoré rukavice značky Oakley® majú špeciálne navrhnutý povrch, aby v nich bolo možné ovládať aj dotykové zariadenia – kompatibilné sú s väčšinou dotykových obrazoviek. Rukavice Oakley®pohodlného strihu a pýšia sa tiež skvelou priedušnosťou, vysokou odolnosťou a slobodou pohybu užívateľa. Okrem rukavíc ponúkame v našom sortimente produktov značky Oakley® tiež okuliare alebo napríklad pokrývky hlavy.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Materiál