📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Prvé krôčiky na založenie americkej spoločnosti CamelBag prešiel jej „duchovný otec“ Michael Eidson na cyklistických pretekoch koncom 80. rokov. V roku 1990 potom začal ostatným cyklistom predávať prvý handsfree hydratačný systém na svete.

Spoločnosť CamelBag dnes vyrába funkčné batohy, ktorých účelom je predovšetkým účinná hydratácia. Využijete ich, či už ste športovci alebo jednoducho radi chodíte do prírody a chcete mať pri realizácii svojho koníčka voľné ruky. Okrem batohov a hydratačných vakov vyrába CamelBag prirodzene aj kompatibilné príslušenstvo, a to napríklad čistiace tablety na hydratačný vak, ktoré prirodzene môžete využívať aj pre vaky iných značiek.

Jedná sa o originálne značkové čistiace tablety na hydratačné vaky, ktoré dokážu udržať samotný vak aj jeho hadicu s náustkom v optimálnom stave bez zápachu a pachuti stojatej vody. Stačí jednu tabletu rozpustiť v jednom litri vody a nechať vo vaku niekoľko minút pôsobiť bez ohľadu na jeho kapacitu. Originálne príslušenstvo pre hydratačné vaky je riešením, vďaka ktorému už nemusíte premýšľať, ako vyčistiť neprístupné zákutia vaku na vodu.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne

Príslušenstvo k hydratácii CamelBag®

Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka