📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Fjord Nansen® je poľská spoločnosť sídliaca v meste Chwaszczyno. Firma bola založená roku 1996 a už od svojich počiatkov sa zameriava na výrobu a predaj outdoorového oblečenia a vybavenia vysokej kvality. Cieľom spoločnosti je využívať tie najnovšie technológie výroby a v regióne strednej a východnej Európy je v tejto snahe už dlhodobo lídrom.

Poľský výrobca Fjord Nansen® ponúka okrem iného outdoorového vybavenia aj peňaženky. Tie sú vyrobené z kvalitných odolných materiálov, ako je polyester alebo vlákno Dura Tec, čo je tkanina zložená z moderných kompozitných vlákien odolných proti teplu a oderu. Klopy peňaženiek Fjord Nansen® sú vybavené klopou zapínanou na suchý zips.

Všetky zipsy peňaženiek Fjord Nansen® sú kvalitné a spoľahlivé značkové zipsy YKK®. Peňaženky Fjord Nansen® sú ideálne na výlety za dobrodružstvom, pretože do nich umiestnite všetky doklady, hotovosť aj karty, ktoré potrebujete – a všetko v nich zostane v bezpečí. Okrem peňaženiek zoženiete v ponuke značky Fjord Nansen® batohy a brašny, stany, spacie vaky, karimatky, osušky a uteráky a ďalšie vybavenie.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Výška / dĺžka
cm cm
Šírka
cm cm
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál