📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Pod značkou 5ive Star Gear nájdeme na trhu vybavenie na outdoorové aktivity všetkého druhu. Značka je obľúbená aj medzi profesionálmi z radov ozbrojených zložiek alebo medzi integrovanými záchrannými zložkami. História značky siaha až cca do roku 1950.

Značka 5ive Star Gear patrí už dlhé roky pod spoločnosť Atlantco, ktorá pôvodne dodávala armádne prebytky do civilného sektora. Doba sa však zmenila a 5ive Star Gear už dávno dodáva na trh svoj vlastný tovar. K tomu patria aj ochranné pomôcky, ktoré sú vyrábané v Spojených štátoch a dokonca sú dodávané aj armáde. Ide napríklad o štuple do uší, ktoré skvele ochránia váš sluch napríklad na strelnici.

Ochranné pomôcky 5ive Star Gear sú rovnako ako ďalšie produkty značky pre outdoor a survival vyrábané z kvalitných materiálov a sú odolné – ostatne inak by si ich pre svoje potreby nevyberala armáda! Vyššie spomínané štuple sú navyše dodávané v praktickom puzdre, vďaka čomu ich hneď tak ľahko nestratíte. Okrem ochranných pomôcok máme od značky 5ive Star Gear v ponuke napríklad jedálenské potreby.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Materiál