📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Značka Mil-Tec, patriaca nemeckej spoločnosti Sturm Handels, patrí k najväčším hráčom v segmente military a outdooru. Jej cieľom je dodávať military tovar aj ľuďom s obmedzeným rozpočtom, čo znamená, že jej produkty sú cenovo dostupné.

Od značky Mil-Tec toho máme v sortimente oblečenia pomerne dosť. Zaujmú vojensky ladené kúsky, ale aj čierne doplnky security, ktoré sú priamo určené pre zamestnancov bezpečnostných služieb. Či už ide o tričká, šiltovky, bundy, opasky alebo mikiny, vyberie si tu skutočne každý. Niektoré kúsky oblečenia zase využijete aj v horšom počasí. Napríklad fleecové mikiny či zateplené zimné bundy skvele ochránia aj pred vetrom a mrazom.

Pred dažďom potom ochráni pončá, ktoré máme aj v kamuflážnom prevedení. Rovnako ako čiapka alebo multifunkčné šatky. Značka Mil-Tec neponúka len „dospelé“ veľkosti odevov, ale aj tie detské. Ako hlavný materiál je pri veľkej časti produktov využitá bavlna. Od značky Mil-Tec však nemáme len oblečenie, ale aj vybavenie a doplnky, stany alebo napríklad nože.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Dĺžka
cm cm
Šírka
cm cm
Hmotnosť (kg)
kg kg
Nepremokavosť / vodeodolnosť
mm mm
Priedušnosť (g / m2 / 24 hod)
g / m2 / 24 hod g / m2 / 24 hod
Materiál