📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť ANV Knives® je česká spoločnosť, založená v Moravských Budějoviciach v roku 2018. Sústredí sa na výrobu kvalitných nožov, okrem iného tých s pevnou čepeľou. Skratka v názve znamená Acta non verba, čo je latinsky „Činy, nie slová“. A toho sa drží aj sám výrobca, ktorý vytvára dizajnovo podarené a zároveň funkčné kúsky.

U všetkých nožov ANV Knives® dbá výrobca na stabilný úchop a maximálnu ergonómiu. Použité sú u nich prémiové materiály, a to vrátane puzdra, ktoré je u niektorých modelov vyrobené z hovädzej kože, u iných ide o samosvorné puzdro vyrobené zo špeciálneho materiálu Kydex, čo je zliatina plastov. Nože sú vyrábané tak, aby boli vhodné pre pravákov aj ľavákov.

Niektoré nože od ANV Knives® majú špeciálny klip na skryté nosenie zbrane hlboko vo vrecku. Pre rúčku je najčastejšie využitý materiál G10 (sklolaminát) a pre čepeľ uhlíková oceľ D2. Nože ANV Knives® môžu byť ideálnym darčekom nielen pre mužov – mnohé modely majú potenciál stať sa klenotom prenášaným z generácie na generáciu.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Celková dĺžka
cm cm
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál čepele / nástrojov
Materiál rukoväte