📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

NFM Group je nórska firma, ktorú založili štyria vojaci Nórskej Národnej gardy. Od svojho založenia v roku 1996 spoločnosť expandovala do 6 európskych krajín, v ktorých celkom pracuje viac ako 1 000 zamestnancov. Spoločnosť sa zameriava na plnú bojovú pripravenosť a maximálnu bezpečnosť.

Nosiče plátov sú nevyhnutným vybavením na zaistenie bezpečia v ostrej akcii. Spoločnosť NFM si je riziká dobre vedomá, a preto sa zameriava na to, aby ste boli v prípade napadnutia čo možno najlepšie chránení. Jej nosiče plátov sú vysoko odolné a za použitia predného a zadného balistického plátu poskytujú maximálnu možnú ochranu životne dôležitým orgánom. Tým ale zoznam ich skvelých vlastností zďaleka nekončí. Nosiče plátov NFM sú navrhnuté pre potreby moderného bojiska. Sú ľahké a priedušné, čo oceníte najmä v letných mesiacoch. Anatomický strih vám potom zaistí pohodlie aj pri celodennom nosení.

Nosiče plátov disponujú spoľahlivým odhadzovacím systémom Tubes, ktorý vám zaistí čo najrýchlejšie možné odopnutie v prípade krízovej situácie. Nechcené ponorenie sa do hlbokej vody alebo zaseknutie pod prekážkou v poli tak neohrozí vaše zdravie. Celý systém nosiča plátov je taktiež mimoriadne jednoduchý na manipuláciu. Hravo ho zvládnete obsluhovať aj v rukaviciach. V prípade, že ste museli použiť odhadzovací systém a chcete nosič plátov opäť zostaviť, nemusíte sa obávať dlhej opravy. Nosič dáte do poriadku počas chvíľky. Nosiče plátov NFM sú samozrejme kompatibilné s najrôznejšími MOLLE puzdrami a sumkami a je možné na ne pripevniť celý rad ďalších kompatibilných doplnkov.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Značka