📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Svoj prvý kus náradia vyrobil tradičný švédsky podnik Hultafors v roku 1883. Išlo vtedy o praktický skladací meter, ktorý urobil radosť nejasnostiam ohľadom vtedy nového metrického systému. Dnes Hultafors® vyrába aj nože či sekery.

Sekery Hultafors patria k absolútnej špičke vo svojom odbore. Sú obľúbené medzi milovníkmi bushcraftu a outdoorových aktivít, a to pre svoju vysokú funkčnosť a súčasne kvalitu spracovania. K dispozícii sú špecializované outdoorové sekery, ktoré sú ľahké a skladné, ale aj prémiové sekery lovecké či univerzálne a štiepacie sekery pre použitie napríklad na chalupe.

Hultafors pri svojich sekerách používa tradičnú kombináciu dreva a ocele, zatiaľ čo časť konkurencie sa uchýlila k rôznym kompozitom. Vďaka ručnému kovaniu tradičným spôsobom rastie hustota ocele a tak aj životnosť materiálu. Oceľ používaná na výrobu pochádza v drvivej väčšine zo Švédska. Na oceľovú hlavu sekery navyše býva poskytovaná doživotná záruka. Okrem sekier máme v ponuke aj príslušenstvo pre nich, prípadne aj nože s pevnou čepeľou Hultafors.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne

Náradie Hultafors®

Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál