📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Military a army štýl, to je hlavnou náplňou spoločnosti Fostex Garments, ktorá bola na tento účel založená už pred približne štyridsiatimi rokmi. V tomto štýle vyrába oblečenie a taktické doplnky pre zákazníkov, ktorí vyžadujú dobrý pomer cena-kvalita.

V ponuke má Fostex Garments okrem iného aj multifunkčné nože. A nie sú to nože hocijaké. Ide o modely, ktoré sú inšpirované legendárnymi lietadlami 2. sv. vojny - Dakotou, Spitfirom či Mustangom. Tieto nože patria do špeciálnej edície Fostex WWII a rozhodne si ich nepomýlite s nožmi iných výrobcov.

Multifunkčné nože Fostex Garments® toho dokážu skutočne veľa. Okrem klasickej črienky na nich nájdeme aj napríklad skrutkovač, otvárač na fľaše a na konzervy alebo vývrtku. S každým multifunkčným nožom Fostex Garments® zvládnete minimálne desiatku rôznych prác. Tieto kúsky sa tak výborne hodia na všetky outdoorové aktivity a cestovanie, ale určite vám prídu vhod aj pri každodennom použití v domácnosti. Okrem multifunkčných nožov si u nás od spoločnosti Fostex Garments môžete kúpiť ešte napríklad batohy alebo vybavenie a doplnky do terénu.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Dĺžka v zatvorenom stave
cm cm
Celková dĺžka
cm cm
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál čepele / nástrojov
Materiál rukoväte