📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

BCB je spoločnosť britskej proveniencie, ktorá je dodávateľom výbavy pre príslušníkov armády aj dobrodruhov-jednotlivcov. Jej tradícia siaha do roku 1854 a po celú dobu svojej existencie ponúka outdoorové doplnky a vybavenie do drsného prostredia.

Z multifunkčných nožov dodáva britská spoločnosť BCB hlavne kúsky do vrecka. Jedná sa o tradičné zatváracie nože, ktoré sú lacné, praktické a viac-menej tiež minimalistické. Sú odľahčené a nie príliš veľké, a tak ich len schováte do batohu a v núdzovej situácii jednoducho použijete. Súčasťou jedného z nožov je aj lyžica a vidlička a prirodzene môžete čakať taktiež otvárače na fľaše a na konzervy.

Nože sú vyrobené z nerezovej ocele a ich konštrukcia je veľmi jednoduchá. A to aj z konkrétnych dôvodov. Za všetky spomeňme zaoblenú špičku jedného z nožov, ktorý je primárne určený na záchranné člny. Vďaka tomu je menšia pravdepodobnosť, že by ste čln nedopatrením prepichli. A to nie je jediné múdre riešenie multifunkčných nožov BCB. Okrem multifunkčných nožov u nás zoženiete aj potreby pre rozloženie ohňa, vodeodolné zápisníky alebo krabičky poslednej záchrany BCB.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Dĺžka v zatvorenom stave
cm cm
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál čepele / nástrojov