📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť MoG Gloves bola založená až v roku 2017, ale odvtedy sa už rozrástla na jedného z najrešpektovanejších výrobcov špecializovaných rukavíc vrátane tých taktických alebo modelov určených pre záchranárov a hasičov.

Skratka MoG v názve spoločnosti MoG Gloves znamená „Masters of Gloves“, čiže majstri rukavíc. Firma vznikla v roku 2017, a to za účelom ochrany profesionálov, ktorí vo svojej práci čelia mnohým rizikám. Či už sa jedná o policajtov, hasičov alebo vojakov, MoG Gloves ponúka niečo pre každého.

Rukavice, čo vydržia

MoG Gloves vyrába rukavice, čo vydržia. Podľa výrobcu bola doteraz ponuka rukavíc na profesionálne využitie nedostatočná a neadekvátna. Ochranné rukavice napríklad málo chránili pred prepichnutím nožom alebo ihlou, ohňom aj rôznymi nehodami alebo dôsledkami katastrof. Preto sa spoločnosť drží hesla, že všetko, čo vytvára, vytvára pre tých, ktorí nás chránia.

Na životoch záleží

Ľuďom zo spoločnosti MoG Gloves na tých, ktorí nás chránia, záleží, a preto je ich poslaním „vytvárať rukavice pre tých, ktorí chránia civilistov v každodenných alebo ťažkých a dokonca život ohrozujúcich podmienkach.“

Firma tak vyvíja rukavice na mieru pre ozbrojené zložky, zamestnancov bezpečnostných služieb, hasičské zbory, záchranné tímy... skrátka pre profesionálnych užívateľov, pre ktorých je nadmieru dôležitá kvalita, osobná bezpečnosť aj pohodlie pri nosení.

Vývoj na základe spätnej väzby

Spoločnosť MoG Gloves svoje rukavice vyvíja na základe spätnej väzby. Vývoj rukavíc MoG Gloves staví na príbehoch z odborov, v ktorých sa rukavice používajú denne. Každý jeden model rukavíc MoG je tak vybudovaný od základov – od prvého nákresu je zameraný na to, aby riešil kritické potreby koncových používateľov. Produkty MoG Gloves vznikajú za neustálej interakcie s koncovými užívateľmi.

Rukavice MoG vznikajú organicky a ich priebežné hodnotenie a konečné nasadenie do výroby prebieha na základe dôkladného testovania priamo v reálnych podmienkach. Hodnotí sa napríklad ich fyzikálne vlastnosti aj výkonnosť na daný účel. Proces vývoja, testovania a dolaďovania jednotlivých modelov trvá v prípade rukavíc MoG Gloves aj niekoľko mesiacov či dokonca celý rok.

Dlhodobá spolupráca a interakcie

So svojimi zákazníkmi, respektíve s jednotlivými sektormi, interaguje spoločnosť MoG Gloves dlhodobo. Vďaka tomu vytvára partnerstvo, čo vydrží – čo sa týka ako civilného sektora, tak aj tých ostatných, vrátane vývoja taktických riešení na mieru. Aj za týmto účelom sa výrobca spolieha na inovatívne technológie a vlastný vývoj.

Široký produktový rad

Produktové portfólio spoločnosti MoG Gloves je veľmi široké a zahrňuje špecializované rukavice pre rôzne odbory. Samostatnou kategóriou sú taktické rukavice či rukavice pre hasičov, ale tiež tu nájdeme špeciálne rady rukavíc odolných voči prerezaniu, ihlám alebo plameňom. Okrem toho MoG Gloves ponúkajú aj rukavice odolné proti chladu a vode, záchranárske rukavice, rukavice na zlaňovanie alebo rukavice pre policajtov operujúcich na demonštráciách.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Kategória
Podkategória
Materiál