📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Poľská značka Helikon-Tex patrí k stáliciam v našej ponuke. Kúpiť si u nás môžete jej taktické a outdoorové vybavenie a oblečenie, ktoré vás nesklame ani v náročných podmienkach. Produkty firmy Helikon-Tex využíva aj česká či poľská armáda.

Okrem ďalšieho taktického oblečenia u nás od spoločnosti Helikon-Tex zoženiete aj kvalitné nohavice vrátane tých maskáčových. Samozrejmosťou je tu odolné prevedenie, často vo variante Rip Stop, čo znamená tkaninu zosilnenú proti roztrhnutiu. To ocenia nielen vojaci, ale aj nadšenci do outdooru, ktorí v oblasti kvality nechcú robiť žiadne kompromisy.

Maskáčové nohavice Helikon-Tex sú ale aj pohodlné a sú šité v anatomickom strihu, to aby sa vám v nich dobre chodilo po celý deň. Mnohé z nich disponujú aj taktickými doplnkami, ako sú kolenné vrecká na vložné chrániče kolien alebo širší pútka na 50mm taktický opasok. K dispozícii je široká škála rôznych maskovacích vzorov, z ktorých si môžete vybrať podľa svojho vkusu a potreby. Okrem nohavíc si u nás od Helikon-Tex môžete vybrať aj ochranné pomôcky, puzdrá a vrecká alebo napríklad pokrývky hlavy.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Materiál