📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac
Štýlové a inovatívne doplnky, ktoré sú určené pre mužov - tak by sa dala jednoducho zhrnúť ponuka spoločnosti Kore Essentials®. Konkrétne potom vyrába táto firma opasky (klasické aj tie na zbraň), slnečné okuliare a doplnky.
Ako asi tušíte, produkty značky Kore Essentials® sú určené pre používanie mužmi - tým sa od radu spoločností odlišujú. Zároveň sa však snaží odlíšiť aj používanými materiálmi. Táto značka využíva predovšetkým titán, nerezovú oceľ, zliatinu zinku a kožu. Dôraz je tiež kladený na detaily - od typu nite až po hĺbku zubov spony. Kore Essentials® sa tiež zameriava na to, aby výrobky predstavovali vyšší štandard, preto sa snaží neustále prekonávať očakávania svojich zákazníkov.
Za zmienku tiež stojí fakt, že spoločnosť využíva tzv. Full Grain kožu. Tá predstavuje skutočnú kvalitu, je najodolnejší a najsilnejší zo všetkých koží. Full Grain pochádza zo samotnej vrchnej vrstvy kravskej kože. To je dôvod toho, že na koži môžu byť občas viditeľné prírodné stopy, škrabance či jazvy. Oproti tomu Top Grain koža predstavuje druhú najvyššiu priečku.

Kvapka histórie

História spoločnosti siaha až do roku 2013. Práve vtedy vznikla myšlienka predefinovať pánske doplnky. Filozofia bola pritom jednoduchá - malo ísť o spojenie inovácií s vynikajúcimi materiálmi, čo malo mať za výsledok jedinečné produkty, ktoré prekonajú očakávania. Ako prvé potom vznikli pánske opasky. Cieľom bolo vytvoriť mužský opasok, ktorý mal skvele fungovať (kto sa niekedy nestretol s tým, že si musel na opasku vytvoriť nový otvor na zapnutie spony?), byť vyrobený zo špičkových materiálov a tiež predstavovať štýlový doplnok.
Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Označenie
Cena
Farba
Dĺžka
cm cm
Šírka
cm cm
Materiál