📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Spoločnosť S&S Precision vyvíja outdoorové riešenia pre bežných užívateľov, teda civilistov, ktorí hľadajú kvalitnú výbavu na cesty. Výrobca vsádza na kreativitu a v ponuke má napríklad núdzové a identifikačné svetlá, ktoré môžu v teréne dosť pomôcť.

Identifikačné svietidlá od značky S&S Precision sú určené na pripevnenie na helmu, a to pomocou velcro panelov (respektíve teda suchého zipsu). Štandardom je infračervený režim, ale u niektorých profesionálnych svietidiel dostanete na výber aj režimy bieleho či zeleného svetla. Svetlá značky S&S Precision sú patentované a napríklad lacnejší variant IR svetla je vyspelejšou alternatívou k chemickým svetlám.

Identifikačné svetlá S&S Precision sú určené predovšetkým na jednoduchú identifikáciu jednotlivých členov jednotky v teréne, napríklad pri presune. Vyspelejší variant je dokonca vodeodolný podľa štandardu IPX8, takže ho môžete aj na určitú dobu ponoriť do vody bez toho, aby sa jej niečo stalo. Výhodou je tiež nízka hmotnosť a malý profil svietidiel, čo značí ľahkú prenosnosť.

Zobraziť filter produktov
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Napájanie