📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac
Využívanie najmodernejších technológií a neustála snaha zlepšovať sa. Firma Hydrapak právom patrí medzi špičku vo svojom odbore a svojim zákazníkom ponúka len tie najkvalitnejšie produkty.

Hydrapak posúva otázku hydratácie na novú úroveň. Dodáva hydratácii úplne novú dimenziu.

Hnacím motorom je neustále zlepšovanie

Hydrapak po takmer dve desaťročia posúva hranice dizajnu a inovácií, čím predefinováva budúcnosť hydratácie. Myšlienka a postoj firmy sú úplne jednoduché - neúnavne vytvárať nové formy hydratácie a nové riešenia pre ľudí, ktorí sú dopredu poháňaní výkonom.

Vlastne je to úplne prosté, ide o to vynájsť novú kategóriu, ktorá bude súbehom dizajnu a inovácie, ktoré firmu Hydrapak toľko odlišujú od konkurencie. Ide predovšetkým o to, posunúť hranice hydratácie k vytvoreniu produktov robustných, bezpečných a spoľahlivých, aby mohli človeka sprevádzať, nech už vstúpi kamkoľvek.

V Hydrapak je kladený veľký dôraz na každý tvar, každý obrys a každý detail, ktorý sa potom stáva súčasťou dizajnu každého výrobku. Najmä je potom dôraz kladený na to, ako produkty vyhovujú koncovému užívateľovi, resp. ako sa mu s produktmi Hydrapak pracuje, ako padnú človeku do ruky a nakoniec to, ako to všetko hrá dohromady. To sú kľúčové faktory v konečnom návrhu daného produktu.

Výdrž a spoľahlivosť

Každý produkt Hydrapak je tvorený výhradne tými najkvalitnejšími materiálmi, aby tieto výrobky boli schopné čeliť nástrahám neľútostného prostredia všetkého druhu. Na všetky tieto produkty je preto stopercentné spoľahnutie.

Firmu Hydrapak poháňa jasný cieľ: zlepšiť svet hydratácie. Nikdy nezostáva sedieť na vavrínoch. Neustále hľadá spôsoby, ako existujúce produkty zlepšovať, alebo vymýšľať tie, ktoré nikdy predtým nikto nevidel. To je základom všetkého, čo firma robí.
Produkty Hydrapak sú v neposlednom rade testované v najtvrdších podmienkach. Športovci na celom svete sú na týchto výrobkoch závislí, lebo práve na nich často závisí ich výkon a len vďaka nim môžu dosahovať vrcholových výsledkov. To je najväčší hnacou silou firmy Hydrapak a bude tomu tak aj do budúcna.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
označenie
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg
Objem (l)
l l
Materiál