📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac
Firma Grower's cup vstúpila na trh síce relatívne nedávno, napriek tomu si krátku dobu svojho pôsobenia získala veľa priaznivcov, vďaka skvelým výrobkom, ktoré ľuďom umožňujú urobiť šálku obľúbenej kávy prakticky kdekoľvek.

Príbeh firmy Growers Cup sa začal odvíjať jedného popoludnia v roku 2002, kedy majiteľ tejto dánskej firmy Ulrik Skovgaard Rasmussenfrimyx zistil, že deň predtým spotreboval papierové filtre do svojho kávovaru. Celá táto nemilá situácia ho rozladila a pomyslel si: "Prečo nie je možné robiť dobrú kávu bez kávovaru?"

Šálka od pestovateľa pre každého

Po rokoch výskumu, vývoja, testov tisíce prototypov a nových výrobných technológií si splnil svoje dávne želanie. Každé ráno si pripravuje chutnú kávu so sáčkom Coffeebrewe, čo je varianta francúzskej kanvičky na jedno použitie. K príprave 3 šálkov chutnej kávy stačí urobiť nasledovné: otvoriť sáčok, dovnútra naliať 1/2 l horúcej vody a nechať 5-8 minút spariť... Teraz už sa na cestách človek nemusí uspokojiť s instantnou kávou a každý deň môže začať s chutnou šálkou kávy.

Pre sáčky Coffeebrewer vyberajú skúsení baristi kvalitnej kávy z celého sveta. Praženie prebieha vo vlastnej malej pražiarni. Výrobca sa pýši tým, že každá z káv pochádza vždy a iba z jedného starostlivo vybraného miesta od konkrétneho pestovateľa. Preto tiež "Grower's cup", voľne preložené "šálka od pestovateľa". Konkrétne miesto vrátane pestovateľov je napokon tiež uvedené na sáčku. Cieľom vrecka Coffeebrewer je spolu s kvalitnou kávou ponúknuť tiež mobilitu bez väzby na prístroje na prípravu prekvapkávanej kávy.

Prostý nápad, ale skvele pripravená káva, to je heslom firmy Grower's Cup.

Jednoduchá príprava

Káva je vo svojej podstate "nápoj všetkých ľudí". Pripravujú si ju a vychutnávajú milióny ľudí na celom svete a pre mnohých je zdrojom energie na celý deň. To isté platí pre čaj. Väčšina z nás si svoje ráno nedokáže predstaviť bez lahodnej šálky kávy alebo čaju.

Dánska firma Grower's cup prichádza so zaujímavým a nevšedným riešením. Grower's Cup ponúka špeciálne vykonaný sáčok kávy alebo čaju, ktorý umožní prípravu jednoducho a v podstate kdekoľvek. K výrobe kávy je tak potrebné iba horúca voda a šálka alebo nádoba, do ktorej sa pripravená káva naleje a úspešný deň tak môže začať.

K výrobe kávy tak už nie je potrebný žiadny ďalší prístroj, všetko sa deje len pomocou špeciálneho patentovaného balenia tejto kávy. Za pár minút dokáže balenie Grower's cup pripraviť 300 alebo 400 ml naozaj lahodnej kávy alebo čaju s jasným pôvodom. Vychutnajte si šálku skutočne lahodnej kávy alebo čaju kedykoľvek a kdekoľvek.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Hmotnosť (kg)
kg kg