📢 Posúvame sa ďalej: Top–ArmyShop mení meno na Rigad! Chcem si prečítať viac

Švajčiarska značka Katadyn je v oblasti filtrov na čistenie vody pojmom. Firma Katadyn Products sídli v meste Kempttahl a jej cieľom je „vyrábať z vody vodu pitnú“. Jej produkty si obľúbili nadšenci do outdoorových aktivít aj športovci.

Produkty na čistenie vody od spoločnosti Katadyn sa delia na samotné filtre na vodu a ďalej prípravky na úpravu vody. V segmente filtrov je tento výrobca zo Švajčiarska špičkou. V jeho portfóliu nájdeme filtre v rôznych cenových reláciách, ktoré ale majú jedno spoločné - môžeme sa na ne spoľahnúť. Jednotlivé filtre Katadyn, ktoré sú zároveň dizajnové, sa od seba líšia usporiadaním vnútornej filtračnej sústavy. Napríklad vrcholom ponuky je model Katadyn Pocket, ktorý je vybavený keramickým filtrom s mikropórmi, ktorý je impregnovaný striebrom.

Filtre sa uplatnia v bežných aj náročnejších situáciách, využívajú ich napríklad členovia integrovaných záchranných systémov aj profesionálnych armád, ale aj nadšenci do extrémnych športov a outdoorových aktivít. Na cenovej relácii filtra závisí aj jeho životnosť. Tá sa pohybuje od približne 2 tisíc do 50 tisíc litrov, samozrejme za predpokladu pravidelnej údržby. Okrem samotných filtrov ponúkame v oblasti čistenia vody od spoločnosti Katadyn aj tablety alebo kvapky na čistenie vody.

Zobraziť filter produktov
Prehrať video:Zobraziť detail produktu
Doprava zadarmo od 200 €
97 % tovaru je na sklade
Garancia vrátenia peňazí
Kamenné predajne
Filter
Dostupnosť
Cena
Farba
Značka
Výkon
l / min l / min
Hmotnosť (kg)
kg kg
Typ